Masz pytania ?

Zadzwoń: 886 996 936

Szybkie przesyłki

Na terenie unii europejskiej

Nowoczesne rozwiązania logistyczne w handlu internetowym - współpraca na długie lata.


Dzięki naszemu doświadczeniu w sposobie funkcjonowania i obsługi portali aukcyjnych, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom firm, które do tej pory nie miały styczności z taka formą handlu. Oferujemy pomoc i fachowe doradztwo w założeniu i wstępnym skonfigurowaniu kont użytkownika. Na co dzień pomożemy w rozwiązaniu ewentualnych problemów w obsłudze portali. Nasi pracownicy postarają sie aby w jak najkrótszym czasie przekazać Państwu maksimum wiedzy potrzebnej do zwiększenia sprzedaży za pośrednictwem w/w portali.


Nie macie Państwo punktu zaczepienia na rozpoczęcie działalności na terenie Niemiec, bądź pomysłu na zbyt swoich produktów. Zespól Paketo24 postara znaleźć i wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Państwa firmy. W tym celu nawiążemy w Państwa imieniu kontakty z potencjalnymi odbiorcami (hurtowymi, detalicznymi) Państwa wyrobów bądź usług.


Dla współpracujących z nami firm oferujemy usługę "wirtualnego pracownika". Wykonamy w Państwa imieniu połaczenia telefoniczne w języku niemieckim. Przetłumaczymy korespondencję.

W przypadku otwarcia odrębnej siedziby firmy na terenie Niemiec. Będziemy pośredniczyć w kontaktach z Urzędami i biurem rachunkowym.


Oferujemy założenie Państwa firmie adresu korespondencyjnego w niemieckiej centrali Paketo24. Otrzymana korespondencje prześlemy poczta bądź droga elektroniczną na adres siedziby Państwa firmy. Dodatkowo adres może być używany jako adres zwrotny w przypadku reklamacji na towary. Odesłane towary przechowamy w magazynie , bądź prześlemy na wskazany adres.


Oferujemy doraźna pomoc w tłumaczeniu korespondencji z klientami.
Postaramy sie w jak najszerszym wymiarze czasu być dostępni dla Państwa za pomocą emaili, chat`u ,jak również telefonicznie.

Dodatkowo oferujemy usługę tłumaczeń przysięgłych (PL-DE , DE-PL)

Jak działamy?

Proste zasady i minimum formalności

Zamówienie
Dostawa do PAKETO24
Wysyłka
 
więcej

Magazyn

Przechowuj towar u nas !
więcej
Opcja magazynu zewnętrznego w siedzibie Paketo24 oszczędza czas i pieniądze. Jednocześnie czas realizacji zleceń i dostawy zamówionego towaru do klienta spada do minimum.